Varëse çelësash me dizajn “Hippie Van”

0 out of 5

390 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: mbajtese-celsash-metalike-ne-forme-hippie-van-prej-druri Kategori: ,

Përshkrim

Varëse çelësash me dizajn “Hippie Van” dhe me mbishkrimin LOVE.
Përmasat: 4cm
Materiali: kapëse metalike dhe autobusi prej druri.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Varëse çelësash me dizajn “Hippie Van””

Related Products