Mbajtëse furçe dhëmbësh, plastike ngjyrë gri

0 out of 5

700 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: mbajtese-furce-dhembesh-versa-2 Kategori: , ,

Përshkrim

Mbajtëse furçesh dhëmbësh e markës Versa.
Nëse ju pëlqen të kujdeseni për çdo detaj në shtëpinë tuaj dhe të jeni në produktet më të fundit që do t’jua bëjnë jetën më të lehtë
Ngjyra: Gri
Përmasat: 9.1 x 9.1 x 12.6 cm

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Mbajtëse furçe dhëmbësh, plastike ngjyrë gri”

Related Products