Mbajtëse letrash higjenike

0 out of 5

1400 L

SKU: mbajtese-letrash-higjenike Kategori: ,

Përshkrim

Mbani banjën tuaj të organizuar dhe me stil me rezervën tonë të lirë të mbajtësit të letrës higjienike të bardhë, e aftë për të mbajtur deri në 4 rrotulla. Dizajni i tij elegant dhe funksional siguron qasje të lehtë në letër higjienike duke kursyer hapësirë.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Mbajtëse letrash higjenike”

Related Products