Mbajtëse pecetash, metalike, e zezë

0 out of 5

1300 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: mbajtese-pecetash-metalike-e-zeze Kategori: , ,

Përshkrim

Nëse dëshironi të kujdeseni për çdo detaj në shtëpinë tuaj dhe të zotëroni produktet më të fundit që do t’jua bëjnë jetën tuaj më të lehtë, blini mbajtësen për peceta metalike Versa me çmimin më të mirë.
Materiali: Metal, Çelik
Ngjyra: E zezë

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Mbajtëse pecetash, metalike, e zezë”

Related Products