Mbajtëse pecetash metalike dhe me bazë druri

0 out of 5

1550 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: mbajtese-pecetash Kategori: , ,

Përshkrim

Gjatësia: 18 cm.
Gjatësia: 18 cm.
Lartësia: 7 cm.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Mbajtëse pecetash metalike dhe me bazë druri”

Related Products