Mbajtëse pecete Versa Polipropileni

0 out of 5

700 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: mbajtese-pecete-versa-polipropileni-19-x-8-x-19-cm Kategori: , ,

Përshkrim

Nëse ju pëlqen të kujdeseni për çdo detaj në shtëpinë tuaj dhe të zotëroni produktet më të fundit që do t’ju bëjnë jetën tuaj më të lehtë, blini mbajtëse pecete Versa polipropileni (19 x 8 x 19 cm) në mënyrën më të mirë…

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Mbajtëse pecete Versa Polipropileni”

Related Products