Pecetë për të mbajtur enë të nxehta ,tekstile me dizajn Mosaic

0 out of 5

560 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: mbajtese-per-ene-te-nxehtatekstile-me-dizajn-mosaic Kategori: , ,

Përshkrim

Nëse ju pëlqen të kujdeseni për çdo detaj në shtëpinë tuaj dhe të keni produktet më të fundit në modë që do t'jua bëjnë jetën më të lehtë, blini pecetën e tavolinës Versa Green Textile me çmimin më të mirë.
Materiali: Tekstile
Përmasat përafërsisht: 20 x 20 cm
Dizajni: Mozaik
Ngjyra jeshile

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Pecetë për të mbajtur enë të nxehta ,tekstile me dizajn Mosaic”

Related Products