Pecetë për të mbajtur enë të nxehta në ngjyrë të bardhë

0 out of 5

660 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: mbajtese-per-ene-te-nxehtatekstile-ne-ngjyre-te-bardhe Kategori: , ,

Përshkrim

Nëse dëshironi të kujdeseni për çdo detaj në shtëpinë tuaj dhe të zotëroni produktet më të fundit që do t'jua bëjnë jetën tuaj më të lehtë, blini pecetën për të mbajtur enë të nxehta (20 x 20 cm) me çmimin më të mirë.
Materiali: Tekstil  
Dimensionet: 20 x 20cm

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Pecetë për të mbajtur enë të nxehta në ngjyrë të bardhë”

Related Products