Mbajtëse për kripë dhe piper

0 out of 5

610 L

SKU: mbajtese-per-kripe-dhe-piper Kategori: , , ,

Përshkrim

Mbajtëse kripe dhe piperi me 2 ndarje dhe 2 lugë shërbimi.
I reziston njollave dhe gjurmëve të gishtërinjve. E lehtë për tu mirëmbajtur, grupi juaj i erëzave qëndron i bukur gjatë gjithë ditës. Lehtë për t’u pastruar.
Mos e lani me ujë të nxehtë mbi 80
Nuk mund të vendoset në mikrovalë dhe furrë.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Mbajtëse për kripë dhe piper”

Related Products