Mbajtëse sheqeri

0 out of 5

900 L

SKU: mbajtese-sheqeri-2 Kategori: , ,

Përshkrim

Tas sheqeri qeramik me kapak dhe lugë.
Materiali: Qeramikë

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Mbajtëse sheqeri”

Related Products