Mbajtëse sheqeri, e bardhë me lugë dhe kapak prej druri

0 out of 5

1250 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: mbajtese-sheqeri-e-bardhe-me-luge-dhe-kapak-prej-druri Kategori: , ,

Përshkrim

Gjerësia: 8.8 cm. Gjatësia: 8.8 cm. Lartësia: 8.5 cm.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Mbajtëse sheqeri, e bardhë me lugë dhe kapak prej druri”

Related Products