Mbajtëse vere

0 out of 5

1400 L

SKU: mbajtese-vere Kategori: ,

Përshkrim

Kjo mbajtëse shishe e veshur me argjend është një kombinim i shkëlqyer i elegancës dhe funksionalitetit të krijuar për të përmirësuar përvojën tuaj të ngrënies ose argëtimit. Pavarësisht nëse jeni duke shfaqur një verë të mirë, shampanjë, apo edhe një shishe dekorative të pijeve tuaja të preferuara, kjo mbajtëse ofron platformën e përsosur për të nxjerrë në pah bukurinë e saj.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Mbajtëse vere”

Related Products