Mbajtëse bizhuterish në formë dore

0 out of 5

870 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: mbajtse-bizhuterish-metalike-ngjyr-ari-n-form-dore Kategori: , ,

Përshkrim

Mbajëse bizhuterie metalike
Ngjyrë: gold
Stil magjepsës
Trendi dhe elegante
Perfekte si dhuratë
Permasat: 16 x 10 x 26,5 cm

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Mbajtëse bizhuterish në formë dore”

Related Products