Organizues çelësash

0 out of 5

460 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: mbajtse-elsash-prej-metali Kategori: ,

Përshkrim

Një ndër frikërat më të shpeshta është humbja e çelësave, ndaj ne sjellim organizuesin e duhur I cili është një shpëtim.
Kompleti përfshin ndarësin për çelësat dhe artikujt për vendosjen e organizuesit.
Përmasat: 9cm
Materiali: Metalik

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Organizues çelësash”

Related Products