Kruajtëse shpine metalike

0 out of 5

360 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: mini-grvishtese-metalike-e-zgjatshme-per-masazh-shpine Kategori: , ,

Përshkrim

Kruajtsja jonë praktike e shpinës ju ndihmon të masazhoni vendet e vështira për t’u arritur. Mund t’ju ndihmojë të eliminoni stresin, ankthin dhe mërzinë.Çdo kruajtëse vjen me një dorezë gome për një kapje më të rehatshme. Kthetrat me 7 dhëmbë, ideale për gërvishtjen e zonave të mëdha.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Kruajtëse shpine metalike”

Related Products