Stilolaps dhe dy personazhe nga seriali Harry Potter

0 out of 5

1050 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: mini-stilolapsi-mister-i-harry-potter-me-2-personazhe Kategori: ,

Përshkrim

Harry Potter sëbashku me 6 miqtë e tij vijnë në një kuti misterioze ku përzgjedhja e një prej shokëve të Harryt do të jetë e rastësishme, pasi ju të keni bër tuajin stilolapsin brenda kutisë. Hapeni dhe shihni se cili nga miqtë e Harryt u bë dhe miku juaj tashmë. Për të gjithë adhuruesit e Harry Potter, një ide e vogël dhe e bukur dhurate për veten apo për mikun tuaj më të mirë. Stilolaps me bojë të zezë dhe një kapje të butë për rehati. Përafërsisht 14cm.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Stilolaps dhe dy personazhe nga seriali Harry Potter”

Related Products