Mprehëse lapsash në formë hunde

0 out of 5

150 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: mprehese-lapsash-plastike-ne-forme-hunde Kategori: ,

Përshkrim

Dizajni unik: Kjo mprehëse lapsash nuk është vetëm funksionale, por edhe tërheqëse. Forma reale e hundës i bën lapsat e mprehjes një përvojë argëtuese dhe shton një prekje origjinale në tryezën tuaj.
Madhësia kompakte: falë dimensioneve të saj prej përafërsisht: 4 x 6 cm, mprehësi i lapsit përshtatet rehat në çdo këllëf lapsash, ose sirtar.
Kështu që do ta keni gjithmonë pranë kur të keni nevojë.
Ide argëtuese dhe dhuratë: Kjo mprehëse lapsash në formë hunde është shumë argëtuese jo vetëm për fëmijët, por edhe për të rriturit.
E përkryer për shkollën dhe zyrën: qoftë në shkollë, në zyrë apo në shtëpi, kjo mprehëse lapsash është gjithmonë një ndihmës i dobishëm për t’i mbajtur lapsat tuaj gati për t’u përdorur.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Mprehëse lapsash në formë hunde”

Related Products