Mprehëse lapsash në formë karrote

0 out of 5

90 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: mprehese-lapsash Kategori: ,

Përshkrim

Kjo mprehëse lapsash në formë karrote me tehe metalike të mprehta mund ta mprehë lapsin shpejt.
Hapeni kapakun lehtësisht dhe derdhni rrëshqitjet e lapsit kur të keni mbaruar, nuk nevojiten hapa të ndërlikuar.
I sigurt dhe i përshtatshëm, nuk do të shkaktojë asnjë rrezik kur përdoret për të mprehur një laps.
Dizajn i veçantë që shton interesin e fëmijëve për studim.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Mprehëse lapsash në formë karrote”

Related Products