Ndezës për oxhak dhe barbeque

0 out of 5

1100 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: ndezes-per-oxhak-dhe-barbeque Kategori: , ,

Përshkrim

prej druri natyral me dyll të pastër, 50 copë në qese jute

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Ndezës për oxhak dhe barbeque”

Related Products