Ndriçues tavoline ngjyrë rozë me LED

0 out of 5

2200 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: ndricues-tavoline-ngjyr-roz-me-led Kategori: ,

Përshkrim

rreth. 26 x 10,5 cm, modaliteti i plastikës, 3 nivele të rregullueshme ndriçimi, me kabllo USB dhe Akku, në kuti dhuratë

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Ndriçues tavoline ngjyrë rozë me LED”

Related Products