Nuancë për vetullat, AMY’S Eyebrow shdow BR02

0 out of 5

800 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: nuance-per-vetullat-amys-eyebrow-shdow-br02 Kategori: , ,

Përshkrim

Hije vetullash mat për dizajn perfekt të vetullave! Karakteristikat themelore Kohëzgjatje e gjatë Teksturë mat I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës Organik Përshkrim Nuancë vetullash BR 01 Nuancë vetullash mat nga AMY’S Cosmetics për formim perfekt dhe mbushje uniforme të vetullave! Falë teksturës së tyre prej kadifeje, ato përhapen lehtë dhe japin një efekt të bukur natyral. Përdorni Përdorni lapsin e vetullave AMY’S sipas zgjedhjes suaj për të formuar vetullat tuaja dhe furçën nr 32 për të mbushur vetullat tuaja më saktë.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Nuancë për vetullat, AMY’S Eyebrow shdow BR02”

Related Products