Numerator dhe Puzzle 2në1

0 out of 5

2000 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: numerator-dhe-puzzle-2ne1 Kategori: ,

Përshkrim

Përparësitë e produktit: të nevojshme në hapat e parë të numërimit.Numeratori 2në1 nga MEGA CREATIVE. Përbëhet nga 5 rreshta rruaza shumëngjyrëshe. Është tërësisht prej druri. Rruazat shumëngjyrëshe inkurajojnë fëmijët të mësojnë dhe përdorin numëratoren gjatë lojës. Puzzle druri me numra dhe simbole matematikore, p.sh. pjesëtimi, shumëzimi, plus, minus. Përmbajtja e grupit: numëratore, enigmë druri. Dimensionet/pesha/bateritë: dimensionet e produktit: gjatësia e banakut x lartësia x thellësia cm: 16x16x1, dimensionet e produktit gjatësia x lartësia cm 16x16x2, pesha e produktit kg. 0.28 kg. Dimensionet e paketimit për x lartësi x thellësi cm 19x17x4 pesha e produktit në paketim kg: 0.32 kg, nuk kërkon bateri. Produkti është i përshtatshëm për fëmijët e moshës: 3. I paketuar në një kuti.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Numerator dhe Puzzle 2në1”

Related Products