Numerator për fëmijë në formë peme

0 out of 5

660 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: numerator-per-femije-ne-forme-peme Kategori: ,

Përshkrim

Përparësitë e produktit: të nevojshme për hapat e parë të numërimit, rruaza shumëngjyrëshe dhe grafika.
Pemët inkurajojnë fëmijën tuaj të mësojë të numërojë. Abacus nga MEGA CREATIVE. Abaku përbëhet nga 4 rreshta rruaza shumëngjyrëshe dhe 1 rresht poligonesh shumëngjyrëshe. Është bërë tërësisht prej plastike dhe metali. Dekorimi shumëngjyrësh i inkurajon fëmijët të mësojnë dhe përdorin numëratoren ndërsa argëtohen!
Përmbajtja e grupit: numeratore.
Abacus është në dispozicion në katër ngjyra: blu, jeshile, rozë, portokalli neoni. Çmimi për 1 copë.
Përmasat e produktit: 17 x 19 x 5 cm. Lodra është e përshtatshme për fëmijët e moshës 3+.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Numerator për fëmijë në formë peme”

Related Products