Numerator për fëmijë prej druri

0 out of 5

930 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: numerator-per-femije-prej-druri Kategori: ,

Përshkrim

Numeratori është i nevojshëm në hapat e parë të numërimit. Përbëhet nga 5 rreshta rruaza shumëngjyrëshe. Është tërësisht prej druri.
Rruazat shumëngjyrëshe inkurajojnë fëmijët të mësojnë dhe përdorin numëratoren gjatë lojës.
Përmbajtja e kompletit: numërator prej druri.

Produkti është i përshtatshëm për fëmijët e moshës +3.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Numerator për fëmijë prej druri”

Related Products