Përshkrim

Orë me zile metalike, krom, 17 x 11 cm, me funksion ndriçimi dhe shkëlqim në fytyrën e orës së errët, për 1 bateri mignon (AA)

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Orë me zile”

Related Products