Organizues bizhuterish me çelës dhe me disa ndarje

0 out of 5

2740 L

SKU: organizues-bizhuterish-me-celes-dhe-me-disa-ndarje Kategori: , ,

Përshkrim

Kutitë e bizhuterive janë krijuar për të renditur dhe vendosur bizhuteritë, për të ruajtur një izolim të mirë midis bizhuterive, nuk janë të lehta për t’u ngatërruar dhe për të mbrojtur bizhuteritë tuaja nga gërvishtjet dhe dëmtimet. (Produkti përmban vetëm kutinë e bizhuterive dhe nuk përmban asnjë bizhuteri.)
Me shtresa dhe madhësi të ndryshme, ju mund t’i kategorizoni lirisht bizhuteritë tuaja.
I mban bizhuteritë të rregullta dhe në mënyrë që t’i gjeni lehtësisht.
Kutia e bizhuterive ka një paraqitje të bukur, pamje elegante, strukturë shumëfunksionale dhe punim të shkëlqyeshëm.Organizues bizhuterish me çelës dhe me disa ndarje.
Përmasat: 23 x 17 cm

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Organizues bizhuterish me çelës dhe me disa ndarje”

Related Products