Përshkrim

Në formë të mesme dhe elegante, mbajtësi i murit mund të kursejë hapësirën e shtëpisë.Ngjitet në një sipërfaqe të sheshtë, e cila nuk zë hapësirë ​​në tavolinë dhe kursen hapësirën e përdorimit.Shumëfunksionale: kuti për zyre, për furnizimet e banjës, mbajtëse celulari pranë krevatit të dhomës, telekomande etj.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Organizues mural”

Related Products