Organizues për të mbajtur enët dhe kulluese

0 out of 5

510 L

SKU: organizues-per-te-mbajtur-enet-dhe-kulluese Kategori: , ,

Përshkrim

Është i përshtatshëm për ruajtjen e lugëve, pirunëve, thikave, shkopinj argjendi ose sendeve të tjera të vogla.
Gri, e bukur dhe atmosferike, plot teksturë dhe e qëndrueshme.
Dizajni i kullimit nga fundi i zbrazët i mban enët e tryezës të thata dhe pa ujë.
Dizajn i shkëputshëm me bazë të lëvizshme për pastrim të lehtë.
Ka vrima kullimi, drenazh i pershtatshem, ajrim i mire, i paster dhe higjenik.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Organizues për të mbajtur enët dhe kulluese”

Related Products