Pasqyrë muri prej druri në formë timoni anije

0 out of 5

2200 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: pasqyr-ne-forme-timoni-prej-druri Kategori: , ,

Përshkrim

Një udhëtim në botën detare me pasqyrën tonë prej druri në formë timoni anije.
Materiali: prej druri, me fije dekoruese, dhe metalike pjesët anësore të timonit
Përmasat: 32x47cm.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Pasqyrë muri prej druri në formë timoni anije”

Related Products