Pasqyrë muri e rrumbullakët

0 out of 5

1100 L

Disponueshmeria: Vetëm 2 stok SKU: pasqyre-muri-e-rrumbullaket Kategori: , ,

Përshkrim

Nëse dëshironi t’i jepni një prekje origjinaliteti shtëpisë suaj, bëjeni këtë me pasqyrën e murit Versa.

Materiali: Plastikë dhe pasqyrë

Dimensionet: 1,6 x 35 x 35 cm

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Pasqyrë muri e rrumbullakët”

Related Products