Përparëse kuzhine për lojë me pije

0 out of 5

1750 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: perparese-kuzhine-per-loje-me-pije Kategori: , ,

Përshkrim

Përparëse kuzhine për lojë me pije, rreth. 80 x 50 cm, me 4 topa dhe 6 filxhanë.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Përparëse kuzhine për lojë me pije”

Related Products