Peshqir plazhi me mbishkrimin RELAX

0 out of 5

1300 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: peshqir-fouta-me-ngjyre-te-bardhe-krem-kafe-relax-per-sauna-dhe-plazh Kategori: , , , ,

Përshkrim

Këto peshqirë plazhi janë bërë tërësisht nga fibra pambuku të cilësisë së lartë, duke ofruar një ndjesi të butë dhe të lëmuar ndaj lëkurës tuaj. Fijet natyrale janë hipoallergjike, duke i bërë ato të përshtatshme për njerëzit me lëkurë të ndjeshme.
Shumë absorbues, i shkëlqyeshëm për tharje të shpejtë pas notit ose larjes.këta peshqir thithin në mënyrë efikase lagështinë, duke ju lejuar të thaheni shpejt pas një zhytjeje freskuese.
Përmasat: 80 x 170 cm

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Peshqir plazhi me mbishkrimin RELAX”

Related Products