Peshqir fouta ngjyrë e bardhë/kafe (për sauna dhe plazh)

0 out of 5

1300 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: peshqir-fouta-ngjyre-e-bardhe-kafe-per-sauna-dhe-plazh Kategori: , ,

Përshkrim

rreth. 80 x 170 cm, 80% pambuk & 20% poliester, (për sauna dhe plazh)

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Peshqir fouta ngjyrë e bardhë/kafe (për sauna dhe plazh)”

Related Products