Peshqir fouta për plazh dhe sauna, ngjyrë gri dhe I bardhë, rreth. 45 x 70cm

0 out of 5

530 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: peshqir-fouta-per-plazh-dhe-sauna-ngjyre-gri-dhe-i-bardhe-rreth-45-x-70cm Kategori: , ,

Përshkrim

ngjyrë gri dhe I bardhë, rreth. 45 x 70cm, 80% pambuk, 20% poliester

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Peshqir fouta për plazh dhe sauna, ngjyrë gri dhe I bardhë, rreth. 45 x 70cm”

Related Products