Peshqir plazhi

0 out of 5

1450 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: peshqir-fouta-premium-i-verdhe-e-bardhe-per-sauna-dhe-plazh Kategori: , , , ,

Përshkrim

Peshqir për plazh dhe sauna.
Në ngjyrë i verdhë dhe I bardhë.
Permasat: rreth 80 x 170 cm
Materiali: 80% pambuk, 20% poliester

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Peshqir plazhi”

Related Products