Peshqir fouta premium jeshil/e bardhë (për sauna dhe plazh)

0 out of 5

1450 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: peshqir-fouta-premium-jeshil-e-bardh-per-sauna-dhe-plazh Kategori: , ,

Përshkrim

rreth. 80 x 170 cm, 80% pambuk & 20% poliestër

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Peshqir fouta premium jeshil/e bardhë (për sauna dhe plazh)”

Related Products