Peshqir fouta premium ngjyrë blu/e bardhë

0 out of 5

530 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: peshqir-fouta-premium-ngjyre-blu-e-bardhe-per-sauna-dhe-plazh Kategori: , ,

Përshkrim

rreth. 45 x 70 cm, 80% pambuk & 20% poliester, (për sauna dhe plazh)

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Peshqir fouta premium ngjyrë blu/e bardhë”

Related Products