Peshqir Magjik me dizajn dinosaur

0 out of 5

310 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: peshqir-magjik-dinozaur-3030-cm Kategori: , ,

Përshkrim

Një peshqir i shtypur fort, i cili fryhet shumë shpejt dhe bëhet i madh kur hidhet në ujë – rreth 30 x 30 cm. E përkryer për duart e fëmijëve, parashkollorëve, por jo vetëm.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Peshqir Magjik me dizajn dinosaur”

Related Products