Peshqir magjik “Save the Planet”

0 out of 5

310 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: peshqir-pambuku-magjik-save-the-planet-30-x-30-cm Kategori: , ,

Përshkrim

Kub i shtypur me 6 modele të ndryshme. Thjesht vendoseni në ujë të nxehtë dhe prisni që të bëhet një peshqir i vogël. Një dhuratë e madhe për fëmijët. Madhësia e peshqirit: përafërsisht. 30 x 30 cm.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Peshqir magjik “Save the Planet””

Related Products