Peshqir plazhi për fëmijë

0 out of 5

1040 L

SKU: peshqir-plazhi-per-femije-2 Kategori: , ,

Përshkrim

Peshqir i butë dhe i rehatshëm përthithës uji: këta peshqir me kapuç janë jashtëzakonisht të butë dhe thithës. Ata e thithin ujin shpejt dhe shmangin ftohjen e fëmijës tuaj në mënyrë efektive, duke luajtur në plazh, gjithashtu mund të jenë pelerina dielli, duke mbrojtur lëkurën e ndjeshme të fëmijëve larg nga rrezet e drejtpërdrejta të diellit.
Modeli i lezetshëm vizatimor: Peshqirët e banjës vijnë në një gamë të gjerë ngjyrash dhe kanë modele të bukura të ndritshme që janë të njohura për fëmijët. Peshqirët tanë janë të përshtatshëm për fëmijët nga 2-7 vjeç dhe mund të vishen nga djemtë dhe vajzat

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Peshqir plazhi për fëmijë”

Related Products