Piano në formë Hipopotami Lodër për fëmijë,

0 out of 5

1350 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: piano-ne-forme-hipopotami-loder-per-femije Kategori: ,

Përshkrim

Shqisa e dëgjimit luan një rol shumë të rëndësishëm në jetën e secilit prej nesh. Ne e zhvillojmë mendjen tonë duke përdorur tinguj. Falë pianos në formë Hippio nga Mega Creative, fëmija juaj do ta dojë muzikën dhe ndoshta do të bëhet një yll i skenës në të ardhmen. Piano ka efekte të ndryshme zanore dhe melodike që me siguri do të tërheqin vëmendjen e fëmijës. Lodra i mundëson fëmijës që në moshë të vogël të njihet me tingujt, të demonstrojë aftësi muzikore dhe të zhvillojë shqisën e dëgjimit. Përveç kësaj, zhvillon tek fëmija ndjesinë e ritmit, aftësitë motorike, koordinimin sy-dorë dhe kreativitetin. Produkti është i përshtatshëm për fëmijë nga 3 vjeç. Lodra ishte e paketuar në një kuti me një dritare. Karakteristikat e produktit: – Piano në formë hipopotami – ka efekte të ndryshme tingulli dhe melodike, – produkti zhvillon shqisën e dëgjimit, kreativitetin dhe ndjenjën e ritmit, – mbështet koordinimin sy-dorë. Përmbajtja e setit: – Piano Hippo. Bateritë: 2xAA(LR06) (nuk përfshihen) Përmasat e paketimit: 30x19x5cm Përmasat e produktit: 25x15x3cm Mosha: 3+

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Piano në formë Hipopotami Lodër për fëmijë,”

Related Products