Piskatore vetullash me dritë LED

0 out of 5

800 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: piskatore-per-vetulla-me-drite-led Kategori: , ,

Përshkrim

I vogël, praktik, i përshtatshëm për tu mbajtur.Kjo piskatore vetullash me dritë LED, më e lehtë për të hequr vetullat dhe qimet gjatë natës.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Piskatore vetullash me dritë LED”

Related Products