Pistoletë silikoni

0 out of 5

530 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: pistolete-e-vogel-ngjitese Kategori: ,

Përshkrim

Pistoletë silikoni me grykë cilësore dhe të izoluar.
Nxehet në 3-5 minuta dhe ruan automatikisht temperaturën konstante, duke e bërë atë një ngjitës ideal për projektet e artizanatit DIY në shtëpi, zyrë dhe shkollë, duke përfshirë metal, dru, qelq, karton, pëlhurë, plastikë, qeramikë etj.
Ndërprerës i sigurt dhe i rehatshëm i energjisë.
Mos e prekni grykën e armës ngjitëse dhe ngjitësit të shkrirë të nxehtë sepse ngjitësi i shkrirë në nxehtësi arrin temperaturën deri në 200 gradë celcius.
Dizajni i tij inovativ dhe veçoritë e shumta e bëjnë atë shumë miqësor dhe të lehtë për t’u përdorur.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Pistoletë silikoni”

Related Products