Pistoletë për fëmijë me tinguj dhe ndriçim

0 out of 5

1230 L

SKU: pistolete-per-femije-me-tinguj-dhe-ndricim Kategori: ,

Përshkrim

Pistoletë për fëmijë me tinguj dhe ndriçim.
Ndriçoni armën me 5 efekte të ndryshme zanore. Ndryshoni këto duke shtypur bazën e dorezës.
Bateritë e përfshira.
Madhësia 12 cm.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Pistoletë për fëmijë me tinguj dhe ndriçim”

Related Products