Përshkrim

Arma është e lehtë dhe e rehatshme për tu mbajtur, plumba shkumë të butë dhe të padëmshëm, shigjetat duhet të vendosen në karikator dhe kur shtypet këmbëza, plumbi qëllon nga arma. Arma MEGA CREATIVE do të ofrojë argëtim jashtëzakonisht emocionues për çdo fëmijë, Kompleti përmban një armë, 6 shigjeta shkumë. Kompleti është prej plastike dhe shkume.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Pistoletë”

Related Products