Pjatë druri

0 out of 5

1000 L

SKU: pjate-druri Kategori: ,

Përshkrim

Nëse dëshironi të kujdeseni për çdo detaj në shtëpinë tuaj dhe të zotëroni produktet më të fundit që do t’ju bëjnë jetën tuaj më të lehtë, blini Tabaka për ushqime Versa.
Materiali: Bambu.
Përafërsisht. dimensionet: 10 x 2 x 17,5 cm

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Pjatë druri”

Related Products