Pjatë në formë guaske

0 out of 5

190 L

SKU: pjate-ne-forme-guaske Kategori: , , ,

Përshkrim

Forma e guaskës, unike dhe e bukur e bën ktë pjatë tepër tërheqse.
I qëndrueshëm dhe afatgjatë, mund të ripërdoret dhe materiali PP mund t’ju shërbejë një vakt të mirë. Është i përshtatshëm për të vendosur peta, sushi, patate të skuqura, fruta, etj.
Forma e guaskës, unike dhe e bukur e bën ktë pjatë tepër tërheqëse.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Pjatë në formë guaske”

Related Products