Pjatë për ëmbëlsira

0 out of 5

200 L

SKU: pjate-per-embelsira Kategori: , ,

Përshkrim

Nëse ju pëlqen të kujdeseni për çdo detaj të shtëpisë tuaj dhe të jeni të përditësuar me produkte që do t’ju bëjnë jetën më të lehtë, blini Pjatë ëmbëlsirë Porcelani.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Pjatë për ëmbëlsira”

Related Products