Pjatë ushqimi për bebe në formë Mickey Mouse

0 out of 5

820 L

SKU: pjate-ushqimi-per-bebe-ne-forme-mickey-mouse Kategori: , ,

Përshkrim

Këto pjata janë bërë nga fibra kashte gruri, niseshte dhe material PP i sigurt për ushqim, i cili është natyral dhe mjedisor. Nuk ka metal të rëndë, të sigurt për ushqim dhe lavastovilje, mikrovalë, frigorifer dhe frigorifer.
Çdo grup peshon (185 g), këto pjata janë të pathyeshme dhe të qëndrueshme. Gjithashtu e lehtë për t’u pastruar, kurseni kohën tuaj të çmuar në mënyrë të dobishme.

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Pjatë ushqimi për bebe në formë Mickey Mouse”

Related Products