Pllakë kuzhine e rrumbullakët me dorezë

0 out of 5

1550 L

Disponueshmeria: Ka stok SKU: pllake-kuzhine-e-rrumbullaket-me-doreze Kategori: , ,

Përshkrim

Pllakë kuzhine e rrumbullakët me dorezë dhe litar jute për t’u varur, rreth. 43,5 x 32 cm

Review

Ende pa review.


Jini i pari që shqyrton “Pllakë kuzhine e rrumbullakët me dorezë”

Related Products